Jesteśmy w centrum krakowa

kilka słów

O nas

Przeżyj niesamowite chwile
Akacjowy Dwór to wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa, w którym możesz zorganizować wesele, przyjęcie rodzinne, lub imprezę firmową.

Dom weselny mieści się w dawnej siedzibie kancelarii austriackiego lotniska wojskowego i jest wyjątkowo związany z historią Polski i Krakowa. To tutaj w 1918 roku płk Roman Florer przejmował od Austriaków władzę nad miastem.

Akacjowy Dwór to obiekt z salą weselną, która urzeknie Was swoim wyglądem. Budynek został zaprojektowany w z użyciem skromnych, klasycznych motywów, co daje mu wyjątkową jakość estetyczną. Chociaż Dworek znajduje się prawie w centrum Krakowa, swoim wyglądem przypomina podkrakowską architekturę rezydencjalną. Zaletą naszej sali weselnej jest nie tylko jej położenie- w zaciszu, ale jednocześnie z dobrym dostępem do komunikacji. Nasza sala weselna (która może być Twoją salą weselną), to eleganckie klasyczne wnętrza, przepyszne jedzenie oraz obsługa na najwyższym poziomie.

Stary, zabytkowy dwór posiada:
  • Salę Kolumnową – czyli główną salę o powierzchni 350 m 2 wraz z parkietem, która przy układzie okrągłych stołów pomieści 120 gości. Największym jej atutem jest niewątpliwie to, iż goście zasiadający przy stołach nie są oddzieleni od bawiących się, co zawsze daje gwarancję udanego przyjęcia. Pomieszczenie jest klimatyzowane, przestronne oraz posiada wydzieloną część z szatnią
  • Salę Tarasową z salonem, w którym nasi goście mogą odpocząć na wygodnych kanapach
  • pokój dedykowany Państwu Młodym udostępniany na przyjęcie weselne , w którym można przechować rzeczy na przebranie lub skorzystać z sejfu
  • kuchnię, gdzie nasz szef kuchni przygotowuje wyśmienite potrawy na różnego rodzaju przyjęcia
  • ogród o powierzchni 35 arów

Najlepsza kuchnia

Budynek został całkowicie odnowiony z zachowaniem unikalnego charakteru wnętrz, tak by nic nie stracił na swoim ponadczasowym uroku.

W każdym zakątku „Akacjowego Dworu” przenika nas atmosfera eleganckich przyjęć a wystrój pomieszczeń jest starannie przemyślany i współgra z otoczeniem.

Zamknięty teren posiadłości sprzyja bezpieczeństwu Gości.

Indywidualne podejście do każdego klienta, które jest zasadą w Akacjowym Dworze, stwarza możliwość realizacji własnej wizji uroczystości rodzinnych i spotkań firmowych. Szef kuchni przygotuje na Państwa życzenie dania sięgające do tradycji kuchni polskiej i międzynarodowej.

Akacjowy Dwór jest ostoją dobrego smaku i eleganckiego goszczenia się z nutką tradycji, a wyjątkowy klimat miejsca, dbałość o najwyższą jakość, mistrzostwo detalu oraz dyskretna obsługa stanowią gwarancję niezapomnianych chwil, do których później chętnie się powraca.

Wymarzone wesele w Akacjowym Dworze
Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Dla nas- pracowników Akacjowego Dworu, jest to nie tylko biznes, ale przede wszystkim nowe wyzwanie, któremu poprzez wspólnie dzielone pasje do gastronomii możemy sprostać.

Elegancki i klasyczny wystrój wnętrz, wyśmienite potrawy oraz obsługa na najwyższym poziomie tworzą nastrój miejsca i sprawią , że Państwa wesele będzie niezapomnianym przeżyciem.

Zapraszamy Młode Pary na spotkanie, podczas którego pokażemy dworek oraz przedstawimy szczegółową ofertę.

Nasza wyspecjalizowana kadra służy pomocą nie tylko w dziedzinie gastronomii, ale też w organizacji całego przyjęcia począwszy od oprawy muzycznej, doboru fotografa czy sukni ślubnej.

Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku planowania ślubu i wesela umiejętności logistyczne są bardzo ważne , dlatego zatrudniamy menadżerkę  , na której pomoc możecie Państwo  liczyć na każdym etapie planowania przyjęcia. Ukończyła ona kurs Konsultanta Ślubnego ,  z wielką radością i pasją realizuje Wasze pomysły w Akacjowym Dworze.

Nasz znakomity Szef kuchni skomponował dla Państwa wyjątkowe menu. Czuwa on nad jakością potraw, szczególny nacisk kładąc na estetykę i smak serwowanych dań . Zawsze wybiera produkty o najwyższym standardzie , by spełnić oczekiwania zarówno Pary Młodej jak i zaproszonych gości.

Nasza wykwalifikowana grupa kelnerów jest zawsze skrupulatna w wykonywaniu obowiązków, a jakość i sprawność obsługi Akacjowego Dworu jest doceniana przez najbardziej wymagających klientów.

Dekoracje kwiatowe tworzone są przez współpracującą z nami od założenia lokalu florystykę, która umiejętnie doradzi przy wyborze kwiatów.

Nad bezpieczeństwem podczas całego przyjęcia czuwa ochrona obiektu.

akacjowy dwór

Zarezerwuj Termin