Jesteśmy w centrum krakowa

akacjowy dwór
kilka słów

O nas

Poznajmy się lepiej

W akacjowym dworze

Akacjowy Dwór to wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa, w którym możesz zorganizować w kameralnej atmosferze zorganizować wesele, przyjęcie rodzinne, imprezę firmową lub każdą inną uroczystość. Dworek weselny mieści się w dawnej siedzibie kancelarii austriackiego lotniska wojskowego i jest wyjątkowo związany z historią Polski i Krakowa. To tutaj w 1918 roku płk Roman Florer przejmował od Austriaków władzę nad miastem, było to zatem jedno z pierwszych miejsc gdzie nastała Niepodległość.

Akacjowy Dwór to obiekt z salą weselną, która urzeka swoim pięknym wyglądem. Budynek został zaprojektowany z użyciem skromnych, klasycznych motywów, co daje mu wyjątkową jakość estetyczną. Chociaż Dworek obecnie znajduje się prawie w centrum Krakowa, swoim wyglądem przypomina architekturę rezydencjonalną popularną kiedyś w podkrakowskich miejscowościach. Zaletą naszej dworku weselnego jest nie tylko jego położenie – w dobrze skomunikowanym centrum, ale w zaciszu, które zapewnia rozległy ogród. Akacjowy Dwór Nasza sala weselna (która może być Twoją salą weselną), to eleganckie klasyczne wnętrza, przepyszne jedzenie oraz obsługa na najwyższym poziomie. To wszystko możesz mieć jeśli zdecydujesz się na organizację Twojego wyjątkowego dnia u nas!

pocałunek pary młodej
brama weselna w akacjowym dworze
Na terenie Akacjowego Dworu znajdziesz:
  • Salę Kolumnową – główną salę o powierzchni 350 m2 wraz z parkietem, który przy użyciu okrągłych stołów pomieści aż 120 Gości. Największym atutem naszej sali jest bez wątpienia fakt, że nic nie oddziela Gości bawiących się na parkiecie od tych zasiadających przy stołach. Równocześnie pomieszczenie jest klimatyzowane, przestronne oraz posiada wydzieloną przeznaczoną na szatnie.
  • Salę Tarasową z salonem, w którym nasi goście mogą odpocząć na wygodnych kanapach i porozmawiać w spokojniejszej atmosferze.
  • Pokój dedykowany Państwu Młodym, który jest udostępniony do ich wyłącznego użytku na czas przyjęcia weselnego. Można w nim przechowywać ubrania na przebranie i trzymać rzeczy w bezpiecznym sejfie.
  • Kuchnię, gdzie nasz zespół wraz z utalentowanym szefem kuchni przygotowuje wyśmienite potrawy, które można dopasować do praktycznie każdego rodzaju przyjęcia.
  • Piękny i zadbany ogród o powierzchni 35 arów, gdzie nasi wspaniali Goście mogą odetchnąć świeżym powietrzem, zachwycając się bliskością przyrody lub dekoracjami, które dla Was postawimy. Ogród to też ulubione miejsce zabaw dla najmłodszych Gości.

Najlepsza kuchnia

Budynek został całkowicie odnowiony z zachowaniem unikalnego charakteru wnętrz, tak by nic nie stracił na swoim ponadczasowym uroku. W każdym zakątku Akacjowego Dworu przenika nas atmosfera eleganckich przyjęć z dawnych epok, a wystrój pomieszczeń jest starannie przemyślany i współgrający z ogólną atmosferą posesji.

W każdym zakątku „Akacjowego Dworu” przenika nas atmosfera eleganckich przyjęć a wystrój pomieszczeń jest starannie przemyślany i współgra z otoczeniem.

Zamknięty teren posiadłości sprzyja bezpieczeństwu Gości. Nad bezpieczeństwem podczas całego przyjęcia czuwa ochrona obiektu.

Indywidualne podejście do każdego klienta, które jest zasadą w Akacjowym Dworze, stwarza możliwość realizacji własnej wizji uroczystości rodzinnych i spotkań firmowych. Szef kuchni przygotuje na Państwa życzenie dania sięgające do tradycji kuchni polskiej i międzynarodowej.

Akacjowy Dwór jest ostoją dobrego smaku i eleganckiego goszczenia się z nutką tradycji, a wyjątkowy klimat miejsca, dbałość o najwyższą jakość, mistrzostwo detalu oraz dyskretna obsługa stanowią gwarancję niezapomnianych chwil, do których później chętnie się powraca.

Wesele jak z marzeń w Akacjowym Dworze

Zadbamy o każdy szczegół

Organizacje wesel i innych uroczystości nie traktujemy tylko jako biznes, który ma przynosić zyski. Każda planowana u nas impreza to ogromne wyzwanie, któremu chcemy sprostać jak najlepiej. Chcemy by uczestnicy wydarzeń w naszym ukochanym Akacjowym Dworze, czuli się wyjątkowo i komfortowo. Dążymy do spełnienia snów o idealnym weselu każdej przychodzącej do nas Pary Młodej, z którą chętnie podzielimy się doświadczeniem i znajomością branży. 

Akacjowy Dwór to nie tylko elegancka sala weselna, nasza wyspecjalizowana kadra służy pomocą nie tylko w dziedzinie gastronomii, ale też w organizacji całego przyjęcia począwszy od oprawy muzycznej, doboru fotografa czy sukni ślubnej. Dekoracje kwiatowe tworzone są przez współpracującą z nami od założenia lokalu florystykę, która doradzi przy wyborze kwiatów. Oferujemy też usługi naszej zaufanej, konsultantki ślubnej, która pomaga poukładać wszystko, co związane z przyjęciem, tak by Para Młoda mogła być spokojna. Bez wątpienia, pomoże Wam wyklarować wizję idealnego przyjęcia i urzeczywistnić je w Akacjowym Dworze.

eleganccy drużbowie
pizzerinki

Pysznego jedzenia nie zabraknie

W Akacjowym Dworze czeka na was wyjątkowe menu, skomponowane przez naszego znakomitego Szefa kuchni. Czuwa on nad jakością potraw, szczególny nacisk kładąc na estetykę i smak serwowanych dań. Zawsze wybiera produkty o najwyższym standardzie , by spełnić oczekiwania zarówno Pary Młodej jak i zaproszonych Gości.

Nasza wykwalifikowana grupa kelnerów jest zawsze skrupulatna w wykonywaniu obowiązków, a jakość i sprawność obsługi Akacjowego Dworu jest doceniana przez najbardziej wymagających Gości.

Zobacz to na własne oczy

Elegancki i klasyczny wystrój wnętrz, wyśmienite potrawy oraz obsługa na najwyższym poziomie tworzą nastrój miejsca i sprawią, że Wasze wesele będzie niezapomnianym przeżyciem. Zapraszamy Młode Pary na spotkanie, podczas którego pokażemy dworek oraz przedstawimy szczegółową ofertę.

Serdecznie zapraszamy!

akacjowy dwór

Zarezerwuj Termin